ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019

Μαρία Μαρκουλή : Μηχανολόγων Ναυπηγών (Εθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο)

Μίμης Σελίμ : Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πάντειο Πανεπιστήμιο) [εισήλθε 2ος πανελλαδικώς]

Άννα Ταβλαρίδη : Φυσικό Αθήνας (Ε.Κ.Π.Α.)

Δήμητρα Γεννατά : Μαθηματικό (Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)

Άννα Καλύβα : Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου)

Έλενα Χαμλατζή : Κοινωνική Ανθρωπολογία και Ιστορία (Πανεπιστήμιο Αιγαίου)

Γιάννης Ντινόπουλος : Λογιστική και Χρηματοοικονομική (Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων)

Ανδρέας Καράμπελας : Γεωγραφία Αθήνας (Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο Αττικής)

Μαρία Κατσανεβάκη : Τεχνολόγων Τροφίμων (Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας)

Έλενα Κοιλάκου : Θεολογία (Ε.Κ.Π.Α.)

Δέσποινα Χατζηλαζάρου : Κοινωνική Πολιτική (Πάντειο Πανεπιστήμιο)

Εμμανουέλα Μπιτζιλού : Νοσηλευτική (Πανεπιστήμιο Πατρών)

Αλεξάνδρα Φράγκου : Νοσηλευτική (Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας)

Γιώργος Παντελεάκος : Διατροφής και Διαιτολογίας (Πανεπιστήμιο Κρήτης)

Μέλπω Κλαουράκη : Επιστήμη Φυτικής Παραγωγής (Πανεπιστήμιο Πατρών)

Γιάννης Μοναστηριώτης : Βιβλιοθηκονομία και Αρχειονομία (Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής)

Άγγελος Σπαρτάλης : Ισπανική Φιλολογία (Ε.Κ.Π.Α.)

Σταυρούλα Μπράτσου : Θεατρικών Σπουδών (Πανεπιστήμιο Πατρών).

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΛΑΤΣΑΚΗ : ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝΤΕΙΟ)

ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ : ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ)

ΒΑΣΙΑ ΚΑΠΛΑΝΙΔΗ : ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΕΙ ΑΙΓΑΛΕΩ)

ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΤΙΝΑ : ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ : ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΕΙ ΑΙΓΑΛΕΩ)

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ : ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΔΑΣ : ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΑΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΑΤΡΑΣ : ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΚΟΡΑΚΗΣ : ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ : ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΣ : ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΝΤΕΙΟ)

ΜΑΡΓΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΟΣ : ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΓΕΝΝΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ : ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΑΓΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ : ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ (ΚΡΗΤΗ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017

ΤΣΙΑΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΙ ΠΑΤΡΑ
   ΚΡΕΜΜΥΔΑ  ΧΑΡΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  ΜΑΛΤΕΖΟΥ  ΜΠΕΤΥ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ  ΜΑΡΙΖΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΦΡΑΓΚΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΛΟΥΚΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
 ΚΑΡΓΑΣ  ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑ
 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΕΙ ΠΑΤΡΑ
   ΛΑΙΟΣ  ΗΛΙΑΣ
ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑ
 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ  ΑΝΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑ
   ΜΠΑΚΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΕΙ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
  ΜΠΑΤΣΙ  ΕΝΤΖΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΧΑΡΑ
ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2016

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΙ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ LOGISTIC ΘΗΒΑ
ΙΟΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΟΛΓΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ  ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΛΟΥΒΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΡΑΚΙΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΖΓΟΥΡΑΗ ΝΤΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΑΣΤΕΚ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗ
ΦΩΤΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΚΑΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΒΟΥΔΡΟΜΝΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΜΠΟΖΩΝΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΛΟΓΓΙΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΥ ΝΑΝΣΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΕΙ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΠΑΜΑΚΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΒΕΡΓΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΗΒΑΣ
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΤΙΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ+ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΦΡΟΝΤΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015

Οικονομίδου Χριστίνα : Κτηνιατρική ΑΠΘ
Βούλγαρης Βασίλης : Φυσική ΕΚΠΑ
Αθανασάκος Δημήτρης : Φυσική ΕΚΠΑ
Ζωγραφάκης Δημήτρης : Πληροφορική ΠΑΠΕΙ
Γομέλης Χαράλαμπος: Οικονομικό Νομικής ΕΚΠΑ
Δημούδη Ανδρονίκη : Γεωπονία και υδάτινο περιβάλλον ΠΑΝΘ
Δάνου Κυριακούλα : Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ
Σιάτρα Λυδία : Ιστορία-Αρχαιολογία ΕΚΠΑ
Συριανού Βασιλεία : Φιλολογία ΠΑΝΠ

Μαίρη Τσουλφά : Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠΑΝΤΕΙΟ
Καρκάνης Πέτρος : Μόνιμων υπαξιωματικών Ναυτικού ΣΜΥΝ
Θρουβάλα Σοφία : Θεωρία και Ιστορία της τέχνης ΑΣΚΤ
Δεμέστιχα Αναστασία : Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ
Μικέλλης Αλέξανδρος : Θεολογία ΕΚΠΑ
Μουρτζάκη Αναστασία : Κοινωνική Διοίκηση και Πολιτική επιστήμη ΔΠΘ
Αθανασίου Παναγιώτης : ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΘ
Καλλή Νικολλέτα : Κοινωνική και εκπαιδευτική πολιτική ΠΑΝΠ
Μαμάης Δημήτρης : Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕΙΠ
Παπαγιαννόπουλος Σοφοκλής : Μηχανικών Αεροσκαφών ΤΕΙΧΑ
Πουλατζακίδης Γιώργος : Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕΙΔΜ
Κοτοπούλη Πέννυ : Γεωγραφία ΠΑΝΑΙ

Χατζηλαζάρου Λάζαρος : Κοινωνική Θεολογία ΠΑΝΤΕΙΟ

 

07Ιούν/18

Θέματα & Απαντήσεις Πανελληνίων Εξετάσεων 2018 (ΓΕ.Λ. – ΕΠΑ.Λ.)

  Δείτε παρακάτω τα θέματα αλλά και τις απαντήσεις των Πανελληνίων Εξετάσεων 2018: ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΛΥΚΕΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΓΕ.Λ. ΕΣΠΕΡΙΝΑ ΓΕ.Λ. ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑ.Λ. ΕΣΠΕΡΙΝΑ ΕΠΑ.Λ. ΠΕΜΠΤΗ 07/06/2018 ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ ΝΕΟΕΛ. ΓΛΩΣΣΑ-εσπερινά ΠΑΡΑΣΚΕΥΗRead More…

31Μαΐ/18

Διαγωνίσματα ΔΙΑΜΕΣΟΣ

Παρακάτω μπορείτε να βρείτε τα διαγωνίσματα των φροντιστηρίων  μας για μαθητές Λυκείου αλλά και Γυμνασίου. Οι μαθητές μας εξετάζονται σε συνθήκες προσομοίωσης Πανελληνίων εξετάσεων.  Βρείτε τα διαγωνίσματα της σχολικής χρονιάς 2017-2018 εδώ.  Read More…

31Ιαν/18

ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΒΙΒΛΙΟΥ «ΧΕΙΜΑΣΜΟΣ» TOY NATΣΗ ΔΗΜΗΤΡΗ

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΔΙΑΜΕΣΟΣ ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΒΙΒΛΙΟΥ ΤΟΥ ΝΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΗ “ΧΕΙΜΑΣΜΟΣ” ΣΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ “ΠΛΕΙΑΔΕΣ”(ΚΑΡΙΤΑΙΝΗΣ 4 & ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΑΚΗ) ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 9:30 : ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 10:30-11:30 :Read More…

31Ιαν/18

ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΙ

https://www.facebook.com/events/330822134068926/ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΩΝ ΔΙΑΜΕΣΟΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΣ 16/2/2018 από 21:00-… ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΔΙΑΜΕΣΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ, ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΝ, ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ “ΚΟΚΚΙΝΙΩΤΙΣΣΑ” ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ 7ης Μάρτη (Πρώην Κονδύλη) 101 – Νίκαια.Read More…

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Π.Ε.Π Παμπειραική Ένωση Πολυτέκνων      

Τα φροντιστήρια ΔΙΑΜΕΣΟΣ προσφέρουν:  

40% ΕΚΠΤΩΣΗ ΠΡΟΣ ΕΚΑΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ. 50% ΕΚΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ  ΔΩΡΕΑΝ ΦΟΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ.
  1. ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ :
  • ΤΡΙΩΡΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ (++ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΙΩΡΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ)
  • ΠΕΝΤΑΜΕΛΗ, ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ, ΤΜΗΜΑΤΑ
  • ΒΙΒΛΙΟ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑΚΟ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΤΑΞΗ
  • ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΓΡΑΠΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ.

 

  1. ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ :
  • ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ :

         Α’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  • 9 ΩΡΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΩΣ
  • ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΡΙΩΡΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (++ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΙΩΡΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ)
  • ΟΛΙΓΟΜΕΛΗ ΤΜΗΜΑΤΑ
  • ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΔΙΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΚΑΙ
  • ΜΗΝΙΑΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

 

  1. ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΛΥΚΕΙΟΥ :

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ:

  • 11 ΩΡΕΣ ΓΙΑ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ
  • 12 ΩΡΕΣ ΓΙΑ Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ
  • 15 ΩΡΕΣ ΓΙΑ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ)
  • ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΠΡΟΣ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ, ΦΥΣΙΚΗΣ
  • ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΔΙΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΚΑΙ
  • ΜΗΝΙΑΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

 


 

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ-ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ

  • Ζάχος Παντελής (φιλόλογος με μεταπτυχιακές σπουδές στην κλασική φιλολογία-συγγραφέας)
  • Κανελλάκη Μαριάνθη (φιλόλογος)
  • Λιαπάκη Ελένη (Βιολόγος-συγγραφέας)
  • Μαρδάνη Βαρβάρα (εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης-συγγραφέας)
  • Μαρίνα Αντερριώτου (Μαθηματικός)
  • Ειρήνη Καραλευθέρη (εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης)
  • Εύη Νικολαίδη (εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης)
  • Λυδία Σιάτρα (εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης)
  • Θάλεια Σπυράτου (Μαθηματικός)
  • Δήμητρα Σπαθή (Μαθηματικός)
  • Μπαμπλέκος Ηρακλής (φυσικός-συγγραφέας)
  • Μπαρμπαγιώργη Κωνσταντία (χημικός εκ Μετσοβίου Πολυτεχνείου)
  • Μπολιεράκη Αθανασία (Μαθηματικός)
  • Νάτσης Δημήτρης (φιλόλογος με μεταπτυχιακές σπουδές στην υπαρξιακή φιλοσοφία-συγγραφέας)
  • Παπασίκας Γιάννης (Μαθηματικός-συγγραφέας)
  • Συνοδινός Διονύσης (φυσικός με μεταπτυχιακές σπουδές-συγγραφέας)
  • Τζεμπελίκου Κατερίνα (Μαθηματικός)
  • Παπαδόπουλος Γιώργος (φιλόλογος)
  • Χαντζαρά Ειρήνη (φιλόλογος-συγγραφέας)
  • Χασαλεύρης Νίκος (μηχανολόγος)
  • Ασημακόπουλος Παναγιώτης (Μαθηματικός-συγγραφέας)
  • Ευγενίου Μαρία (φιλόλογος-συγγραφέας)
  • Σταμάτης Μαλάνος (οικονομολόγος-συγγραφέας)
  • Ευάγγελος Ευθυμίου (καθηγητής ΑΕΠΠ)
  • Αλέκος Παπασωτηρίου (χημικός-συγγραφέας)
  • Μάρω Μπάικα (διοικητικός υπεύθυνος)
  • Δέσποινα Αρβανίτη (διοικητικός υπεύθυνος)
  • Λεωνίδας Σιώζος (σύμβουλος επαγγελματικού προσανατολισμού)

 

 


 

 Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ, ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΤΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ .

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

1. Σπετσών 46 & Ταξιαρχών ,  181 20, Κορυδαλλός,

Τηλέφωνο: 210-4945323                        

2. Αιγάλεω 52 & Ολύνθου,   18545,Αγία Σοφία, Πειραιάς

Τηλέφωνο: 210-4633819

3. Τενέδου 42 & Σάμου,  18452, Νίκαια
Τηλέφωνο: 210-4945323