ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΛΑΤΣΑΚΗ : ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝΤΕΙΟ)

ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ : ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ)

ΒΑΣΙΑ ΚΑΠΛΑΝΙΔΗ : ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΕΙ ΑΙΓΑΛΕΩ)

ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΤΙΝΑ : ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ : ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΕΙ ΑΙΓΑΛΕΩ)

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ : ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΔΑΣ : ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΑΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ : ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΑΤΡΑΣ : ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΚΟΡΑΚΗΣ : ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ : ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΣ : ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΝΤΕΙΟ)

ΜΑΡΓΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΟΣ : ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΓΕΝΝΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ : ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΑΓΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ : ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ (ΚΡΗΤΗ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017

ΤΣΙΑΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΙ ΠΑΤΡΑ
   ΚΡΕΜΜΥΔΑ  ΧΑΡΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  ΜΑΛΤΕΖΟΥ  ΜΠΕΤΥ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ  ΜΑΡΙΖΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΦΡΑΓΚΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΛΟΥΚΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
 ΚΑΡΓΑΣ  ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑ
 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΕΙ ΠΑΤΡΑ
   ΛΑΙΟΣ  ΗΛΙΑΣ
ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑ
 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ  ΑΝΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑ
   ΜΠΑΚΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΕΙ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
  ΜΠΑΤΣΙ  ΕΝΤΖΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΧΑΡΑ
ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2016

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΙ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ LOGISTIC ΘΗΒΑ
ΙΟΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΟΛΓΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ  ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΛΟΥΒΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΡΑΚΙΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΖΓΟΥΡΑΗ ΝΤΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΑΣΤΕΚ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗ
ΦΩΤΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΚΑΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΒΟΥΔΡΟΜΝΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΜΠΟΖΩΝΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΛΟΓΓΙΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΥ ΝΑΝΣΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΕΙ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΠΑΜΑΚΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΒΕΡΓΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΗΒΑΣ
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΤΙΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ+ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΦΡΟΝΤΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015

Οικονομίδου Χριστίνα : Κτηνιατρική ΑΠΘ
Βούλγαρης Βασίλης : Φυσική ΕΚΠΑ
Αθανασάκος Δημήτρης : Φυσική ΕΚΠΑ
Ζωγραφάκης Δημήτρης : Πληροφορική ΠΑΠΕΙ
Γομέλης Χαράλαμπος: Οικονομικό Νομικής ΕΚΠΑ
Δημούδη Ανδρονίκη : Γεωπονία και υδάτινο περιβάλλον ΠΑΝΘ
Δάνου Κυριακούλα : Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ
Σιάτρα Λυδία : Ιστορία-Αρχαιολογία ΕΚΠΑ
Συριανού Βασιλεία : Φιλολογία ΠΑΝΠ

Μαίρη Τσουλφά : Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠΑΝΤΕΙΟ
Καρκάνης Πέτρος : Μόνιμων υπαξιωματικών Ναυτικού ΣΜΥΝ
Θρουβάλα Σοφία : Θεωρία και Ιστορία της τέχνης ΑΣΚΤ
Δεμέστιχα Αναστασία : Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ
Μικέλλης Αλέξανδρος : Θεολογία ΕΚΠΑ
Μουρτζάκη Αναστασία : Κοινωνική Διοίκηση και Πολιτική επιστήμη ΔΠΘ
Αθανασίου Παναγιώτης : ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΘ
Καλλή Νικολλέτα : Κοινωνική και εκπαιδευτική πολιτική ΠΑΝΠ
Μαμάης Δημήτρης : Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕΙΠ
Παπαγιαννόπουλος Σοφοκλής : Μηχανικών Αεροσκαφών ΤΕΙΧΑ
Πουλατζακίδης Γιώργος : Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕΙΔΜ
Κοτοπούλη Πέννυ : Γεωγραφία ΠΑΝΑΙ

Χατζηλαζάρου Λάζαρος : Κοινωνική Θεολογία ΠΑΝΤΕΙΟ